Pytania klientów

Auto zastępcze z OC sprawcy ! 

Jesteś poszkodowany ?
to Ci się należy, wynajmij auto zastępcze na cały okres naprawy a nam zostaw formalności, załatwimy je za Ciebie - a to wszystko bezpłatnie !

 

  • W jaki sposób można skontaktować się z Państwem w sprawie wynajmu samochodu zastępczego z OC sprawcy ?

Odpowiedź:

- osobiście, 
- telefonicznie, 

- pisząc maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

  • Jakie dokumenty będą potrzebne przy wynajmie i jego zakończeniu? 

Odpowiedź:

Przede wszystkim: 
- dowód osobisty, 

- dowód rejestracyjny, 

- prawo jazdy, 

- ubezpieczalnia sprawcy i numer szkody. 

W trakcie likwidacji szkody nasza firma utrzymuje stały kontakt z poszkodowanymi w celu minimalizacji szkody. Informujemy klientów o niezbędnych dokumentach, które będą musieli dostarczyć w dniu zakończenia wynajmu.

 

  • Czy korzystając z pojazdu zastępczego będziemy zmuszeni do uiszczenia jakiejś opłaty? 

Odpowiedź:

Oczywiście, że NIE. W sytuacji pojazdu zastępczego z OC sprawcy opłaty związane z wynajmem pojazdu zastępczego pokrywa polisa OC poszkodowanego - czyli w dużym skrócie ubezpieczalnia.

 

  • Ile może trwać wynajem samochodu zastępczego? 

Odpowiedź:

Wszystko zależy od rodzaju szkody. Przy szkodzie częściowej jest to z reguły okres trwania technologicznej naprawy, natomiast w szkodzie całkowitej do dnia wypłaty odszkodowania na konto poszkodowanego. Oczywiście nie w każdym przypadku. Każdy wynajem jest ustalany indywidualnie.

  • Czy mogę wybrać sobie model samochodu, który będę wynajmował? 

Odpowiedź:

Jeśli akurat interesujący państwa samochód jest wolny to oczywiście, że tak. Należy jednak pamiętać, że pojazd wynajmowany musi być podobnej klasy jak ten uszkodzony.

 

Jeśli nie zaspokoiliśmy Państwa ciekawości, proszę się nie martwić. Kierowca, który dostarczy państwu pojazd zastępczy odpowie na wszystkie pytania.